Kategorie

Ksero w Poznaniu

Poznań, jako jedno z większych ośrodków biznesowych w Polsce stale zgłasza duży popyt na artykuły biurowe. Wśród nich prym wiodą m. in. pieczątki, wizytówki, a także wszelkie artykuły ułatwiające codzienną pracę w biurze. Bogaty asortyment artykułów biurowych znajdą Państwo m. in. w sklepie internetowym Amik.

Poza bogatą famą artykułów szkolnych i biurowych, świadczymy również wysokiej jakości usługi kserograficzne: kopiowanie, drukowanie, plotowanie oraz skanowanie zdjęć i dokumentów. Uruchomiony przez nas punkt ksero w centrum miasta Poznań, jest położony w bardzo dogodnej lokalizacji, dzięki czemu mogą z niego korzystać zarówno uczniowie i studenci, jak i pracownicy znajdujących się w pobliżu biur. Prace i dokumenty do drukowania przyjmujemy zarówno pocztą elektroniczną, jak i na różnych nośnikach. Poza usługami drukowania, skanowania czy kserowania, wykonujemy także różnego rodzaju oprawy prac, projektów oraz foliowanie dokumentów

Tanie ksero - Poznań

Jeśli zamieszkujesz Poznań i szukasz taniego punktu ksero w centrum miasta, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W naszej ofercie znajdziesz pełne spektrum usług kserograficznych, od kopiowania, poprzez wydruki oraz oprawę i bindowanie prac. Wykonujemy ksero w różnych formatach, na dowolnym rodzaju papierze! Wszystko szybko, tanio i wygodnie. Zapraszamy do naszego punktu ksero wszystkich studentów, przedsiębiorców oraz pozostałych klientów z Poznania. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i niskie ceny.

AMIK
ul. Murawa 30
61-655 Poznań

tel. 61 825 92 91
tel./fax. 61 823 11 22
tel. kom. 603 13 77 33
biuro@amik.poznan.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek - 9.00 -18.00
Sobota - 10.00 -14.00