Kategorie

Bindowanie w Poznaniu

Drukowanie, kserowanie, bindowanie, laminowanie i poprawę prac dyplomowych można wykonać nie tylko w punkcie ksero. Wszystkie te usługi świadczy również sklep Amik z Poznania. Wykonując wszystkie usługi gwarantujemy profesjonalizm, szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny.


Poznań, jako miasto uniwersyteckie, co roku z murów swych uczelni wypuszcza świeżo upieczonych magistrów. Zanim jednak zyskają oni tytuł, na który długo pracowali, punkty ksero przeżywają oblężenie, ponieważ studenci drukują, bindują i oprawiają swoje prace dyplomowe. Warto jednak pamiętać, że usługi takie, jak bindowanie, laminowanie, oprawa prac czy drukowanie w kolorze można wykonać w sklepie Amik zlokalizowanym przy ul. Murawa 30 w Poznaniu. Oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną, sprawną obsługę.

Bindowanie prac – Poznań

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę oraz niskie ceny. Nasze maszyny i urządzenia do bindowania stanowią gwarancję szybkiej i sprawnej obsługi klientów z całego Poznania. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym specjaliści wykonają dla Ciebie szybkie i solidne bindowanie pracy dyplomowej, projektu czy prezentacji, skorzystaj z naszych usług. Doskonale wiemy, że studenci cenią sobie oszczędność. Właśnie dlatego oferujemy najlepsze ceny bindowania w Poznaniu!

AMIK
ul. Murawa 30
61-655 Poznań

tel. 61 825 92 91
tel./fax. 61 823 11 22
tel. kom. 603 13 77 33
biuro@amik.poznan.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek - 9.00 -18.00
Sobota - 10.00 -14.00